O NAS

Pracownia Optyczna Antonik działa na rynku optycznym od ponad 20 lat. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu gwarantujemy Państwu najwyższą jakość naszych usług oraz profesjonalną obsługę.
Posiadamy szeroką gamę opraw korekcyjnych: od najnowszych kolekcji światowych marek, po klasyczne oprawy w przystępnej cenie. Naszym partnerem biznesowym i wiodącą firmą montowanych przez nas soczewek okularowych jest firma JZO, co gwarantuje najlepszą jakość widzenia.

Od początku naszej działalności naszym priorytetem jest dbanie o komfort naszych klientów. Dzięki indywidualnemu podejściu do klienta zawsze jesteśmy w stanie zaproponować optymalne rozwiązanie, biorąc pod uwagę jego potrzeby i możliwości. Okulary traktujemy jako element biżuterii lub garderoby, nasz stylista dobiera oprawy do stylu i charakteru danej osoby.

Posiadamy w swoim salonie unikatowe urządzenie Smart Center, które służy do projektowania indywidualnych soczewek progresywnych, oraz jest niezwykle pomocnym przyrządem przy doborze opraw okularowych dla niezdecydowanych klientów.

Dysponujemy jednym z najlepiej wyposażonych gabinetów okulistycznych w mieście z profesjonalnym sprzętem najnowszej generacji. O Państwa wzrok dbają najlepsi specjaliści chorób oczu oraz wykwalifikowany optometrysta.
© All rights reserved, Antonik Optyk Pszczyna - marketing firmy, realizacja: Dizajns.pl