SOCZEWKI & AKCESORIA

JAKOŚĆ...

Wszystkie szkła okularowe dostępne w naszej pracowni posiadają certyfikaty jakościowe.
Montujemy tylko najwyższej klasy soczewki jedno- i dwuogniskowe oraz progresywne. Okulary wykonywane są na nowoczesnych maszynach szlifierskich, co pozwala na perfekcyjną obróbkę soczewki, a w szczególności na idealne ustawienie rozstawu źrenic.

RÓŻŃORODNOŚĆ OFERTY...

Oferujemy szerokie spectrum soczewek okularowych renomowanych firm z branży optycznej.
Soczewki z powłoką antyrefleksyjną - uszlachetnione wielowarstwowymi powłokami zmniejszają niepożądane odbicia promieni światła od soczewek okularowych, a przez to zmniejszają rozproszenie światła. Zwiększają przejrzystość, wytrzymałość mechaniczną soczewek i pomagają zachować je w czystości. Stosuje się je w okularach osób prowadzących samochód, pracujących przy sztucznym oświetleniu, przy komputerze i wszystkich, którzy cenią sobie komfort idealnego widzenia
Soczewki progresywne - W ciągu ostatnich kilku lat można zauważyć w Polsce dynamiczny wzrost popularności soczewek progresywnych, które coraz częściej zastępują soczewki dwuogniskowe.
Soczewki progresywne spełniają podobne zadanie, ale posiadają możliwość korekcji odległości pośrednich i są zdecydowanie estetyczniejsze - nie mają wyróżnionych segmentów o różnych ogniskowych. Soczewki takie wyglądają jak soczewki jednoogniskowe, moc korekcyjna zmienia się płynnie w zależności od tego z jakiej części soczewek korzystają oczy:

Uniwersalność szkieł progresywnych doskonale sprawdza się np. podczas prowadzenia samochodu, gdzie najbardziej korzysta się z obszaru do dali, a dzięki obszarowi do bliży świetnie widać zegary i całe wnętrze. Również dobrze sprawdza się podczas uprawiania sportów i podczas codziennych czynności jak oglądanie telewizji czy robienie zakupów.
Polecamy soczewki firmy JZO – Anateo Mio, zapewniające perfekcyjny obraz i niezwykle szybką adaptację.
Soczewki fotochromowe - chronią wzrok przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym. Zmieniają swoje zabarwienie w zależności od natężenia światła. Występują w kolorze szarym lub brązowym. Można z nich korzystać w pomieszczeniach i na zewnątrz, a teraz także w samochodzie (soczewki Transitions Xtra Active).
Okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne - na Państwa życzenie wykonujemy okulary korekcyjne będące jednocześnie okularami przeciwsłonecznymi. Wykorzystywane do tego typu okularów soczewki posiadają warstwę utwardzającą oraz powłokę chroniącą przed szkodliwym promieniowaniem UV. Soczewki dostępne są w szerokiej gamie kolorów i odcieni.

Soczewki polaryzacyjne - chronią przed nadmiarem i odbiciami światła słonecznego widocznego na drodze. Soczewki polaryzacyjne dzięki swojej konstrukcji eliminują refleksy świetlne powstałe po odbiciu się promieni słonecznych od powierzchni wody, śniegu, szkła, metalu. Występują w kolorze szarym i brązowym.
Soczewki Drivewear (soczewki dla kierowców) - łączą w sobie trzy rodzaje soczewek fotochromowych (zmieniają swój kolor w zależności od ilości światła, które na nie pada), polaryzacyjnych (redukujących oślepiające odbicia od płaskich powierzchni) i antyrefleksyjnych. Gwarantują komfortowe widzenie w każdych warunkach.
Szkła z powłoką Blue Blocker - charakteryzują się żółto-fioletowym odcieniem, który rozjaśnia obraz. Posiadają również powłokę antyrefleksyjną co wpływa korzystnie na wzrost kontrastu widzenia, poprawę oceny odległości oraz stanowi dodatkową ochronę przed promieniowaniem UV.
Soczewki pocieniane (indeksowe) - inaczej soczewki z redukcją grubości. W celu uzyskania lżejszej i bardziej estetycznej soczewki istnieje możliwość dokonania redukcji ich grubości. W ten sposób uzyskać można soczewkę nawet do 50% lżejszą i cieńszą.
Soczewki kontaktowe

Posiadamy szeroki wybór soczewek kontaktowych sferycznych, cylindrycznych, kolorowych. W naszym salonie dysponujemy pełno zakresowym magazynem soczewek sferycznych takich firm jak Johnson&Johnson, Bausch&Lomb oraz Sauflon. Szczegóły naszej oferty znajdą Państwo na naszym salonie.

oprawy okularowe

Dysponujemy szeroką gamą opraw okularowych w najmodniejszych fasonach i najróżniejszych kolorach.... więcej>>>

soczewki i akcesoria

Oferujemy najwyższej jakości soczewki okularowe i kontaktowe.... więcej>>>

badania okulistyczne

Wykonujemy badania okulistyczne i optometrystyczne z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu... więcej>>>

© All rights reserved, Antonik Optyk Pszczyna - marketing firmy, realizacja: Dizajns.pl