logo antonik
O Firmie

Pracownia Optyczna Antonik działa na rynku optycznym od 28 lat. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu gwarantujemy Państwu najwyższą jakość świadczonych usług oraz profesjonalną obsługę.

Posiadamy szeroką gamę opraw korekcyjnych: od najnowszych kolekcji światowych marek, po klasyczne oprawy w przystępnej cenie. Naszym partnerem biznesowym i wiodącą firmą montowanych przez nas soczewek okularowych jest firma JZO, co gwarantuje najlepszą jakość widzenia.

Od początku działalności priorytetem dla nas jest dbanie o komfort naszych klientów. Dzięki indywidualnemu podejściu do klienta zawsze jesteśmy w stanie zaproponować optymalne rozwiązanie, biorąc pod uwagę jego potrzeby i możliwości. Okulary traktujemy jako element biżuterii lub garderoby, nasz stylista dobiera oprawy do stylu i charakteru danej osoby.

Posiadamy w swoim salonie unikatowe urządzenie Smart Center, które służy do projektowania indywidualnych soczewek progresywnych, oraz jest niezwykle pomocnym przyrządem przy doborze opraw okularowych dla niezdecydowanych klientów. W naszym salonie znajdziecie Państwo prawdopodobnie największy wybór opraw okularowych na terenie Pszczyny.

Dysponujemy jednym z najlepiej wyposażonych gabinetów okulistycznych w mieście z profesjonalnym sprzętem najnowszej generacji. O Państwa wzrok dbają najlepsi specjaliści chorób oczu oraz wykwalifikowany optometrysta.

Optyk
Optyk i Okulista

Partnerzy

Start typing and press Enter to search

Koszyk