logo antonik
Okulary przeciwsłoneczne

Okulary przeciwsłoneczne w Antonik Optyk

W naszej ofercie znajdują się okulary przeciwsłoneczne, które stanowią element stylu i nieodzowny dodatek nadający charakteru każdej stylizacji. Okulary przeciwsłoneczne oferowane przez nasz salon Antonik Optyk, gwarantują optymalną ochronę oczu i spowodują, że nasi Klienci wyróżnią się z tłumu. Możesz wybrać spośród wielu różnych materiałów. W naszym salonie dobierzesz także okulary przeciwsłoneczne odpowiednie do kształtu swojej twarzy: modele klasyczne, wyraziste lub te o sportowym designie.

Skuteczna ochrona przed promieniowaniem UV

Oprawki okularowe oferowane przez nasz salon to nie tylko modny wygląd, ale przede wszystkim gwarancja ochrony przed szkodliwym promieniowaniem UV. Oparzenia słoneczne stanowią niebezpieczeństwo nie tylko dla skóry, ale także oczu, które wymagają optymalnego zabezpieczenia. Dobre okulary przeciwsłoneczne są więc niezbędne, ponieważ pozwalają filtrować światło, chronią oczy przed niebezpiecznym promieniowaniem UV i zapobiegają oślepianiu przez słońce.

Okulary słoneczne dla każdego

Bez ochrony, jaką gwarantują okulary przeciwsłoneczne, promieniowanie ultrafioletowe może wywołać zapalenie spojówki i rogówki. Możliwe powikłania to także zmętnienie soczewki oka. Osoby z wrażliwym wzrokiem, np. dzieci i pacjenci po operacji zaćmy, powinni w szczególności zadbać o ochronę oczu i nosić okulary przeciwsłoneczne.
Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego salonu, gdzie znajdziesz różne modele okularów słonecznych – sportowe, eleganckie oraz na co dzień. Dzięki tym elementom zapewnisz ochronę swoich oczu przed szkodliwym promieniowaniem UV.
 

 

Start typing and press Enter to search

Koszyk