Rodzaje płatności

RODZAJE PŁATNOŚCI

Klient może wybrać jedną z następujących możliwości płatności:

  • Przelew bankowy

Po otrzymaniu potwierdzenia dostępności zamówionego towaru Klient wysyła przelew na konto bankowe sklepu internetowego https://antonikoptyk.pl

Zakład Optyczny Jolanta Antonik
ul Bolesława Chrobrego 1
43-200 Pszczyna
Nazwa banku: ING Bank Śląski SA
Nr konta: 98105013151000000101432839
Nr IBAN: PL : 98105013151000000101432839
Kod SWIFT: INGBPLPW

W treści przelewu należy podać numer zamówienia.
Towar wysyłany jest w pierwszy dzień roboczy po zaksięgowaniu przelewu na koncie bankowym sklepu internetowego https://antonikoptyk.pl o ile dostępny jest zamówiony towar.

  • Płatność gotówką przy odbiorze

Towar dostępny w magazynie wydawany jest po złożeniu zamówienia lub w dniu złożenia zamówienia, jeżeli jest to dzień roboczy. Kupujący płaci gotówką przy odbiorze towaru w salonie stacjonarnym.

  • Za pośrednictwem systemu płatności internetowych

Po otrzymaniu potwierdzenia dostępności zamówionego towaru Kupujący realizuje płatność kartą płatniczą lub przelewem za pośrednictwem systemu płatności elektronicznych. Wysyłka towaru następuje po otrzymaniu informacji o wpłacie od pośrednika przyjmującego płatność, w tym samym dniu roboczym lub w następny dzień roboczy o ile dostępny jest zamówiony towar.

  • Za pośrednictwem systemu PayPal

Po otrzymaniu potwierdzenia dostępności zamówionego towaru Kupujący realizuje płatność kartą płatniczą lub środkami zgromadzonymi na koncie PayPal. Wysyłka towaru następuje po otrzymaniu informacji o wpłacie od pośrednika przyjmującego płatność, w tym samym dniu roboczym lub w następny dzień roboczy o ile dostępny jest zamówiony towar.

Start typing and press Enter to search

Koszyk