logo antonik
Soczewki okularoweSoczewki okularowe


Soczewki okularowe, które montuje się do oprawek, mają ogromny wpływ na komfort i jakość widzenia, a także walory użytkowe i estetyczne gotowych okularów. Nie każdy zdaje sobie jednak sprawę z tego, że aby odpowiednio wybrać soczewki, trzeba wziąć pod uwagę wiele czynników, jak np. wadę wzroku, kształt i rozmiar wybranej oprawy, a także przeznaczenie okularów.

Wygodna alternatywa dla tradycyjnych szkieł

W naszej ofercie znajduje się kilka rodzajów soczewek okularowych od renomowanych firm z branży optycznej. Dostępne są soczewki z powłoką antyrefleksyjną, progresywne, fotochromowe, przeciwsłoneczne, polaryzacyjne, dla kierowców Eye Drive, a także soczewki pocieniane. Nasz asortyment zawiera soczewki dostosowane do wybranych czynników, dzięki czemu każdy Klient może znaleźć takie, które są zgodne z jego oczekiwaniami i potrzebami. Wszystkie soczewki wykonane są z lekkich materiałów, dzięki czemu okulary są wygodne i komfortowe. Oferujemy tylko najwyższej jakości soczewki jedno- i dwuogniskowe oraz progresywne.

 

 

 

 

Soczewki okularowe – pomoc przy każdej wadzie wzroku


W przypadku wysokiej wady wzroku najlepszym rozwiązaniem będzie soczewka z wyższym indeksem – 1,61 lub 1,74. Jest znacznie cieńsza od standardowej, co gwarantuje estetyczny wygląd i lekkość gotowych okularów. Coraz większą popularnością cieszą się także szkła progresywne, które sprawdzają się np. w trakcie prowadzenia samochodu, gdzie korzysta się z obszaru do dali, a dzięki obszarowi do bliży doskonale widać zegary i całe wnętrze.


W naszej ofercie znajdziesz wiele soczewek do korekcji każdej wady wzroku. Zapraszamy do skorzystania z naszego asortymentu soczewek okularowych, które ułatwią korekcję wad wzroku.

 

 

 

 

Start typing and press Enter to search

Koszyk