logo antonik
Soczewki okularowe

JAKOŚĆ…

Wszystkie szkła okularowe dostępne w naszej pracowni posiadają certyfikaty jakościowe.
Montujemy tylko najwyższej klasy soczewki jedno- i dwuogniskowe oraz progresywne. Okulary wykonywane są na nowoczesnych maszynach szlifierskich, co pozwala na perfekcyjną obróbkę soczewki, a w szczególności na idealne ustawienie rozstawu źrenic.

RÓŻŃORODNOŚĆ OFERTY…

Oferujemy szerokie spectrum soczewek okularowych renomowanych firm z branży optycznej.

Soczewki z powłoką antyrefleksyjną – uszlachetnione wielowarstwowymi powłokami zmniejszają niepożądane odbicia promieni światła od soczewek okularowych, a przez to zmniejszają rozproszenie światła. Zwiększają przejrzystość, wytrzymałość mechaniczną soczewek i pomagają zachować je w czystości. Stosuje się je w okularach osób prowadzących samochód, pracujących przy sztucznym oświetleniu, przy komputerze i wszystkich, którzy cenią sobie komfort idealnego widzenia

Soczewki progresywne – W ciągu ostatnich kilku lat można zauważyć w Polsce dynamiczny wzrost popularności soczewek progresywnych, które coraz częściej zastępują soczewki dwuogniskowe.
Soczewki progresywne spełniają podobne zadanie, ale posiadają możliwość korekcji odległości pośrednich i są zdecydowanie estetyczniejsze – nie mają wyróżnionych segmentów o różnych ogniskowych. Soczewki takie wyglądają jak soczewki jednoogniskowe, moc korekcyjna zmienia się płynnie w zależności od tego z jakiej części soczewek korzystają oczy.Uniwersalność szkieł progresywnych doskonale sprawdza się np. podczas prowadzenia samochodu, gdzie najbardziej korzysta się z obszaru do dali, a dzięki obszarowi do bliży świetnie widać zegary i całe wnętrze. Również dobrze sprawdza się podczas uprawiania sportów i podczas codziennych czynności jak oglądanie telewizji czy robienie zakupów. Polecamy soczewki firmy JZO – zapewniające perfekcyjny obraz i niezwykle szybką adaptację.

Rok 2018 jest specjalnie dedykowany soczewką progresywnym, dlatego nasz salon przystąpił do programu Czas na Wzrok, w ramach którego proponujemy specjalne ceny na soczewki progresywne zakupione w naszym salonie!

Soczewki fotochromowe – chronią wzrok przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym. Zmieniają swoje zabarwienie w zależności od natężenia światła. Występują w kolorze szarym lub brązowym. Można z nich korzystać w pomieszczeniach i na zewnątrz, a teraz także w samochodzie (soczewki Transitions Xtra Active).

Okulary korekcyjne – przeciwsłoneczne – na Państwa życzenie wykonujemy okulary korekcyjne będące jednocześnie okularami przeciwsłonecznymi. Wykorzystywane do tego typu okularów soczewki posiadają warstwę utwardzającą oraz powłokę chroniącą przed szkodliwym promieniowaniem UV. 

Soczewki dostępne są w szerokiej gamie kolorów i odcieni.

Soczewki polaryzacyjne – chronią przed nadmiarem i odbiciami światła słonecznego widocznego na d

rodze. Soczewki polaryzacyjne dzięki swojej konstrukcji eliminują refleksy świetlne powstałe po odbiciu się promieni słonecznych od powierzchni wody, śniegu, szkła, metalu. Występują w kolorze szarym i brązowym.

 

Soczewki dla kierowców Eye Drive – specjalnie dedykowane osobą, które dużo czasu spędzają w samochodzie. Soczewki posiadają specjalną powlokę antyrefleksyjną, która zapewnia znaczną redukcje odblasków w okularach. Specjalna technologia Reflect Control poprawia 

kontrast  oraz zapewnia szerokie pole widzenia.

Soczewki pocieniane (indeksowe) – inaczej soczewki z redukcją grubości. W celu uzyskania lżejsz

ej i bardziej estetycznej soczewki istnieje możliwość dokonania redukcji ich grubości. W ten sposób uzyskać można soczewkę nawet do 50% lżejszą i cieńszą.

Start typing and press Enter to search

Koszyk